Dlaczego warto postawić na Canon Pixma TS5150?

canon pixma ts5150 tusz2

Urządzenia wielofunkcyjne stały się standardem w wielu miejscach pracy i w domach. Ich zaletą jest możliwość wykonywania najbardziej zaawansowanych operacji na wielu dokumentach. Dysponują funkcjami, które przyspieszają obieg informacji, pozwalają nadawać zdjęciom estetyczną formę lub wysyłać je do odległych miejsc. Urządzenia współpracują i integrują się z wieloma sprzętami elektronicznymi. Dobrej jakości tusz do drukarki canon pixma ts5150 pozwala na zaoszczędzenie wielu środków, które można przeznaczyć na inne cele.  

Co jest wyjątkowego w TS5150?  

Pojemniki w rozmiarze XL to wyraźna cecha urządzenia od Canon Pixma. Model TS5150 posiada wyjątkowo pojemny zasobnik, pozwalający na wielokrotne drukowanie, skanowanie czy tworzenie kserokopii. Pomimo niewielkich rozmiarów, sprzęt wyróżnia się ogromem funkcji i możliwości wykorzystania. Urządzenie będzie dobrze funkcjonować zarówno w przestrzeni biurowej i znajdzie zastosowanie jako sprzęt domowy. Wpływają na to jego liczne zalety: 

  • duży wybór łączności – można wydawać drukarce polecenia za pomocą smartfona, tabletu lub innego urządzenia dzięki technologiom Mopria i Apple AirPrint, 
  • wykorzystanie tuszu do drukarki canon pixma ts5150 jest jeszcze oszczędniejsze dzięki podwójnym podajnikom i możliwości dwustronnego drukowania, 
  • Aplikacja Creative Park – pozwala tworzyć dowolne dekoracje, szablony i wyjątkowe modele z papieru. 
canon pixma ts5150 tusz2

Dzięki dużym możliwościom edycji dokumentów można w pełni wykorzystać potencjał urządzenia od Canon Pixma. Obsługa sprzętu jest łatwa w konfiguracji – nie wymaga długiego szkolenia.  

Jaki tusz będzie odpowiedni do TS5150?  

Tusze do drukarki canon pixma ts5150 są przystępne cenowo i gwarantują wysoką jakość wydruku. Fotografie o wymiarach 10 x 15 cm powstają w zaledwie 15 sekund! Po wydrukowaniu lub zeskanowaniu można błyskawicznie przesłać zdjęcia na serwis społecznościowy lub do chmury. Tusze do drukarki można zakupić np. na drtusz.pl.