Nakarm drukarkę

O najlepszych tuszach i tonerach

HP Deskjet 2710 – niezawodność w niskiej cenie

Jeszcze dwie, trzy dekady temu, własna drukarka stanowiła przywilej nielicznych. Punkty ksero w owym czasie cieszyły się niemałym powodzeniem, a ludzie częściej pisali odręcznie. Dzisiaj, za równowartość banknotu z Zygmuntem Starym, można kupić nowe urządzenie gotowe do działania – HP Deskjet 2710.

Podstawowe informacje

To nic innego jak tania atramentówka. Nie znaczy to wcale, że jest ascetycznie, a wręcz przeciwnie. Niewielkie rozmiary, wbudowany skaner i pojemny podajnik na papier to niewątpliwe zalety drukarki HP Deskjet 2710. Bardzo przydatną funkcją, którą się nam serwuje, jest możliwość druku bezprzewodowego po sieci WiFi. Służy do tego wygodna i prosta w obsłudze aplikacja HP Smart, dostępna na wiele platform: PC, Mac, Android i iOS. Niewątpliwą zaletą będą także tusze, które urządzenie obsługuje. Są to: 305 i 305 CMY, popularne zarówno w punktach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Oprócz oryginalnych wkładów można kupić zamienniki. Dodatkową zaletą HP Deskjet 2710 jest gwarancja producenta, która obowiązuje przez 12 miesięcy.

Czy drukowanie bezprzewodowe jest nierealne?

Niestety, ortodoksyjne myślenie utrudnia przenoszenie się na nowoczesne technologie. Niewątpliwymi zaletami druku przez WiFi, który oferuje drukarka HP Deskjet 2170, będzie dowolność umiejscowienia jej w mieszkaniu czy zakładzie pracy. Świat uwalnia się od ograniczających go kabli, które uznaje się za mniej zawodne. Jednak to tylko mit. Łącząc się z urządzeniem po interfejsie USB, problemy z instalacją sterownika, albo z wydrukiem nie będą odbiegały od tych z użyciem sieci WiFi. Do tego dochodzi aspekt ekologiczny – to jedna, zużywająca się rzecz mniej w pudełku. Wbudowany wyświetlacz drukarki czyni z niej również mały punkt ksero, bo żeby dokonać takiej operacji, nie trzeba nawet uruchamiać komputera lub telefonu.

HP Deskjet 2710 to tanie w zakupie i eksploatacji, niezawodne oraz nowoczesne urządzenie, które sprowadza pod strzechy technologię przyszłości.

Drukarka HP Deskjet 2710 jest dostępna w ofercie sprzedażowej pod adresem https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-deskjet-2710-all-in-one-p-15204.html

HP Deskjet 2710 – niezawodność w niskiej cenie
Przewiń na górę